Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Polski debiut smartfona UMi Z z dziesięciordzeniowym układem

To jedno z mocniejszych urządzeń tej klasy na rynku. Smartfon UMi Z wyposażony w procesor MediaTek Helio X27 z grafiką ARM Mali-T880 MP4 jest od teraz dostępny w Polsce za niespełna 1300 złotych. Dystrybutor objął go dwuletnią gwarancją serwisową.

UMi Z posiada 5,5-calowy ekran IGZO TFT wyprodukowany przez firmę SHARP pracujący w rozdzielczości 1080 x 1920 pikseli, który oferuje zagęszczenie pikseli rzędu 401 ppi. Dziesięciordzeniowy układ od MediaTek wspomagany jest przez 4 GB pamięci operacyjnej, a użytkownik na pliki dostanie 32 GB pamięci, którą z powodzeniem można rozszerzyć o kartę microSD maksymalnej pojemności do 256 GB. Pozwoli na to hybrydowe złącze obsługujące również drugą kartę SIM w formacie nanoSIM.

umi z

Dobre aparaty

Umieszczony bezpośrednio pod ekranem czytnik linii papilarnych odpowiednio zabezpieczy dostęp do smartfona. 13-megapikselowy aparat z optyką Samsung S5K3L8 posiada laserowy pomiar ostrości, cztery diody doświetlające LED oraz funkcję detekcji fazy. Na przedzie producent zdecydował się zastosować taki sam sensor, jednak tylko z jedną diodą LED. Oba aparaty bez problemu poradzą sobie z nagrywaniem wideo w rozdzielczości 4K.

Mocna bateria

Producent podaje, że znajdująca się w modelu UMi Z bateria o pojemności 3780 mAh pozwoli na 14 godzin pracy w trybie nawigacji GPS, 360 godzin w trybie czuwania z włączoną łącznością LTE lub 60 godzin ciągłego słuchania muzyki. Jeśli deklarowane wartości okażą się realne, to będziemy mieć do czynienia z bardzo ciekawym urządzeniem charakteryzującym się wydajną baterią oraz mocną specyfikacją techniczną.

UMi Z posiada wspomnianą łączność LTE, moduł WiFi v802.11 a/b/g/n 5 GHz, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czujnik światła, czujnik grawitacyjny oraz żyroskop. Ekran chroniony jest przez powłokę Asahi Dragontrail. Sprzęt jest już dostępny w sprzedaży regularnej.

Source: Umi
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close