Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Powermat potwierdza obecność bezprzewodowego ładowania w iPhone’ie 8

Jedną z najciekawszych funkcji przewidywanych dla jubileuszowego iPhone’a 8 jest możliwość bezprzewodowego ładowania, które będzie odbywać się poprzez specjalną matę przygotowaną przez firmę Powermat. Elad Dubzinski, dyrektor generalny Powermat, potwierdził obecność takiej technologii w tegorocznym smartfonie Apple’a – jednak zdążył już szybko cofnąć swoje słowa.

Dubzinski oznajmił, że bezprzewodowe ładowanie będzie „standardową cechą” wszystkich nowych iPhone’ów, a jego produkt jest gotowy na powszechne zastosowanie. Choć samo Apple nie potwierdziło jeszcze żadnych plotek na temat swych nowych smartfonów – ani także im nie zaprzeczyło – słowa dyrektora Powermat brzmią dość pewnie. Pomimo tego, Dubzinski szybko wycofał się ze swojej wypowiedzi. Rzecznik prasowy firmy Powermat skomentował sprawę, mówiąc, że wszystkie przedstawione informacje to obecnie tylko spekulacje. Czy faktycznie słowa Elada Dubzinskiego były zbyt pochopne? Możliwe także, że Powermat podzielił się ze światem informacjami, które nie miały jeszcze trafić do publicznej wiedzy.

W tym roku Apple planuje wydać nie dwa, a trzy nowe smartfony z linii iPhone. Będą to 5,8-calowy jubileuszowy iPhone 8, a także dwa urządzenia będące bezpośrednimi następcami zeszłorocznych modeli firmy – 7S i 7S Plus.

Source: Cultofmac
Tagi

Powiązane Artykuły

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close