Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Premiera iPhone’a 8 dopiero w listopadzie?

Fakt, że Apple wypuszcza kolejne modele iPhone’ów we wrześniu, stał się już tradycją. Możliwe jednak, że w tym roku tradycja zostanie złamana: wszystko wskazuje na to, że premiera iPhone’a 8 zostanie opóźniona – i to nawet o dwa miesiące.

DigiTimes cytuje chiński dziennik Economic Daily News, według którego smartfon nowej generacji może trafić do sprzedaży dopiero w październiku lub listopadzie bieżącego roku, nie zaś, jak miało to miejsce w poprzednich latach, we wrześniu. Powodem tego przesunięcia są najprawdopodobniej problemy techniczne związane z procesem laminowania zakrzywionych ekranów OLED. Chiński dziennik dodaje, że do opóźnienia może przyczynić się również proces wprowadzania systemu czujników 3D do urządzenia.

Firma Apple miała już w przeszłości problemy z implementacją najnowszych rozwiązań technologicznych do swoich urządzeń. Czas pokaże, czy spekulacje Economic Daily News okażą się prawdziwe. Jeśli tak, to nie wiadomo, czy przesunięcie będzie dotyczyło również następców iPhone’ów 7 i 7 Plus, czyli modeli 7s i 7s Plus, które również mają trafić do sklepów jesienią. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że ekran OLED ma być domeną ekskluzywną dla iPhone’a 8, bardzo prawdopodobnym jest, że premiera pozostałych smartfonów nie zostanie opóźniona.

Source: Ubergizmo
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close