TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Premiera Samsunga Z3 już niedługo

Premiera Samsunga Z3 już niedługo

Źródła z Korei twierdzą, że wkrótce Samsung pokaże swojego drugiego smartfona opartego na systemie Tizen. Biorąc pod uwagę, że Samsung Z3 został niedawno certyfikowany przez Federalną Komisję Łączności (FCC), jego premiera wydaje się być tuż za rogiem.

Spekuluje się, że następca Samsunga Z1 może zostać zaprezentowany w trakcie tegorocznej konferencji deweloperskiej Tizena, która odbędzie się w dniach 17-18 września w chińskim Shenzhen. Sprzedaż urządzenia miałaby się z kolei rozpocząć w przyszłym miesiącu, w okolicach sklepowej premiery drugiego produktu z autorskim systemem Samsunga, czyli smartwatcha Gear S2. Samsung Z3 będzie najprawdopodobniej wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC7730S o częstotliwości taktowania 1.3 GHz, 1.5 GB pamięci RAM, aparat główny 8 Mpix, przednią kamerę 5 Mpix, a całością zarządzać będzie najnowsza wersja systemu Tizen OS, oznaczona numerem 3.0. Docelowo, telefon będzie dostępny w Indiach, Bangladeszu i Nepalu. Możliwe, że później zawita do innych krajów.

Źródło: Sammobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
14.29%
1 głosy
42.86%
3 głosy
0%
0 głosy
42.85%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top