Wiadomości

Premiera Samsunga Z3 już niedługo

Źródła z Korei twierdzą, że wkrótce Samsung pokaże swojego drugiego smartfona opartego na systemie Tizen. Biorąc pod uwagę, że Samsung Z3 został niedawno certyfikowany przez Federalną Komisję Łączności (FCC), jego premiera wydaje się być tuż za rogiem.

Spekuluje się, że następca Samsunga Z1 może zostać zaprezentowany w trakcie tegorocznej konferencji deweloperskiej Tizena, która odbędzie się w dniach 17-18 września w chińskim Shenzhen. Sprzedaż urządzenia miałaby się z kolei rozpocząć w przyszłym miesiącu, w okolicach sklepowej premiery drugiego produktu z autorskim systemem Samsunga, czyli smartwatcha Gear S2. Samsung Z3 będzie najprawdopodobniej wyposażony w 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli, czterordzeniowy procesor Spreadtrum SC7730S o częstotliwości taktowania 1.3 GHz, 1.5 GB pamięci RAM, aparat główny 8 Mpix, przednią kamerę 5 Mpix, a całością zarządzać będzie najnowsza wersja systemu Tizen OS, oznaczona numerem 3.0. Docelowo, telefon będzie dostępny w Indiach, Bangladeszu i Nepalu. Możliwe, że później zawita do innych krajów.

Źródło: Sammobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close