Wiadomości

Premiera watchOS 2 wstrzymana. Apple odnalazło krytyczny błąd oprogramowania

Apple poinformowało o przesunięciu daty wydania systemu watchOS 2.0 dla zegarka Apple Watch, po wykryciu błędu w kodzie, którego naprawienie zajmie nieco więcej czasu.

Apple nie podało, kiedy można się spodziewać aktualizacji, ale zapewnia, że pojawi się ona już niedługo. Aktualnie firma pracuje nad jak najszybszym wyeliminowaniem błędu, przez który pełna wersja watchOS 2 nie ukazała się w obiecanym terminie (16 września). Dla kalifornijskiego producenta jest to niezwykle ważna premiera i z pewnością należy pochwalić podjęcie tak odważnej, ale koniecznej decyzji. System watchOS 2 wprowadza wiele różnych zmian względem swojego poprzednika, w tym m.in. rozwinięte wsparcie dla asystenta głosowego Siri, nowe tarcze, menu w języku polskim czy możliwość instalacji zewnętrznych aplikacji i ustawienia własnej tapety, a dla deweloperów bezpośredni dostęp do czujników i możliwość bardziej efektywnego strumieniowania danych pomiędzy iPhone’em a Apple Watch’em.

Źródło: TechCrunch

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close