TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Prezentacja okrągłego smartwatcha Samsung Gear S2 już w przyszłym miesiącu

Prezentacja okrągłego smartwatcha Samsung Gear S2 już w przyszłym miesiącu

Na wczorajszej konferencji prasowej Samsung zaprezentował najnowsze smartfony – Galaxy Note 5 i S6 Edge Plus. Spodziewaliśmy się również debiutu nowego zegarka, jednak producent dał nam jedynie krótki przedsmak tego, co czeka nas na wrześniowych targach IFA w Berlinie.

Smartwatch do tej pory znany był pod nazwą kodową Orbis, a także jako Samsung Gear A. Będzie on pracował pod kontrolą autorskiego systemu Tizen OS, który znaleźć można m.in. w smartfonie Samsung Z1 czy telewizorach koreańskiej firmy. Wiemy także, że zostanie wyposażony w obracany pierścień służący do nawigowania pomiędzy różnymi funkcjami urządzeniami. Jeśli chodzi o podzespoły, które znajdą się w zegarku, plotki sugerują, że zostanie on wyposażony w dwurdzeniowy procesor Exynos 3472, ekran o rozdzielczości 360 x 360 pikseli, 768 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wbudowanej oraz akumulator o pojemności 250 mAh. Oprócz tego mówi się o modułach NFC, Wi-Fi, Bluetooth 4.1 czy też GPS. Niewykluczone również, że gadżet umożliwi prowadzenie połączeń głosowych. news-samsung-gear_s2-3 Prezentacja okrągłego smartwatcha Samsung Gear S2 już w przyszłym miesiącu news-samsung-gear_s2-3 Prezentacja okrągłego smartwatcha Samsung Gear S2 już w przyszłym miesiącuNa konferencji Samsung nie skupiał się zbytnio na Gear S2 i pokazał tylko pierwsze grafiki urządzenia. Jakkolwiek skąpe były przekazane przez firmę informacje, tak wygląd zegarka nie jest nam już obcy. Dodatkowo, Samsung przygotował sesję zdjęciową z udziałem znanych modeli, którzy zapozowali z ujawnionymi smartfonami Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge Plus, jak również wspomnianymi okrągłym smartwatchem. Jego premiera szykowana jest na targi IFA 2015 w Berlinie, które odbędą się w dniach 4-9 września. news-samsung-gear_s2-3 Prezentacja okrągłego smartwatcha Samsung Gear S2 już w przyszłym miesiącu news-samsung-gear_s2-3 Prezentacja okrągłego smartwatcha Samsung Gear S2 już w przyszłym miesiącu

Źródło: Venture Beat

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
36.84%
7 głosy
47.37%
9 głosy
5.26%
1 głosy
10.53%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top