Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Prezenty od Plusa z okazji 20-lecia

Plus obchodzi 20 urodziny, przygotowując dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tysięcy złotych.

Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 roku otrzymają w podziękowaniu jeden z poniższych kompletów usług i sprzętów dostępnych w ramach programu smartDOM:

  • Pakiet 'Smartfon’: Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z oferty Plusa wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMS-ami i MMS-ami bez limitu oraz 5 GB Internetu i pakiet IPLA.
  • Pakiet 'Internet’: Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50′ (4K) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danych wraz z pakietem IPLA oraz routerem LTE Advanced.
  • Pakiet 'Telewizja Cyfrowego Polsatu’: pakiet 139 kanałów 'Familijny Max HD’ z zestawem antenowym i dekoderem EVOBOX PVR.
  • Pakiet 'Prąd od Plusa’: gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
  • Pakiet 'AGD’: wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.

W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób doręczenia.

Źródło: Plus

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button