proDysk od T-Mobile już na urządzeniach z iOS i Windows Phone

proDysk od T-Mobile już na urządzeniach z iOS i Windows Phone

Usługa proDysk T-Mobile, czyli automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików, jest od teraz dostępna także na urządzeniach z systemem Apple iOS i Windows Phone. W aplikacji transmisja danych w sieci T-Mobile jest bezpłatna i nie pomniejsza pakietu danych klienta.

proDysk to usługa do automatycznego tworzenia zapasowych kopii danych z urządzeń mobilnych, takich jak kontakty, kalendarze, zdjęcia i filmy oraz archiwizowania plików. Ponadto, aplikacja umożliwia proste wysyłanie zdjęć z urządzenia na dysk w chmurze i bezpieczne udostępnianie ich np. partnerom biznesowym. Co więcej, w proDysk transmisja danych w sieci T-Mobile jest bezpłatna i nie pomniejsza pakietu danych klienta.

„Z naszej usługi proDysk korzysta już ponad 60 000 abonentów T-Mobile. Jest to bardzo innowacyjne rozwiązanie, które chcemy konsekwentnie rozwijać. Nasi klienci coraz chętniej wybierają rozwiązania chmurowe zamiast tradycyjnych metod przechowywania danych. Rozszerzyliśmy proDysk na urządzenia mobilne Apple iOS i Windows Phone, ponieważ praca staje się coraz bardziej mobilna i potrzebuje elastycznych oraz bezpiecznych rozwiązań wirtualnych dostępnych dla użytkowników różnych systemów operacyjnych” – podsumowuje Sławomir Koszołko, Dyrektor Departamentu Marketingu i Rozwoju Biznesu w T-Mobile Polska.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25.53%
36 głosy
21.99%
31 głosy
27.66%
39 głosy
24.82%
35 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top