Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Program smartDOM ma już 2 miliony klientów

Wspólny program Plusa i Cyfrowego Polsatu

2 miliony to liczba wszystkich klientów programu smarDOM, smartFIRMA oraz ofert łączonych Plusa i Cyfrowego Polsatu. Taką liczbę klientów udało się zdobyć w ciągu 6 lat działania programu smartDOM. Dzięki łączeniu usług w obrębie obu marek, klienci otrzymują rabat na kolejne w zależności od już posiadanych i tych dobieranych. Ruszyła kampania reklamowa informująca o sukcesie programu „2 mln Klientów smartDOM”. Z tej okazji operatorzy przygotowali prezenty i niespodzianki.

Szeroki zakres usługi dostępnych w programie smartDOM to możliwość elastycznego doboru według swoich potrzeb. Dzięki połączeniu usług otrzymujemy rabat.

  • Telewizja: naziemna, satelitarna i kablowa.
  • Internet: Plus światłowód niedawno rozszerzony o infrastrukturę Orange, Internet LTE domowy i mobilny
  • Abonament telefoniczny i telefon stacjonarny
  • Dodatkowe usługi dostępne w programie: monitoring, ubezpieczenia, gaz i prąd
blank

Pierwsza część kampanii promocyjnej odbyła się 05.02 była to z nich to pula kodów na pakiet IPLA PREMIUM. Klienci obu firm jeśli wyrazili zgody otrzymali SMS w zależności od programu w którym uczestniczą z nadpisem smartDOM, smartFIRMA lub Plus dla oferty wielu kart SIM. Liczba kodów jest ograniczona. Szczegóły promocji znajdziecie w regulaminie, link na dole strony.

Klienci Plusa otrzymali SMS o treści:

Świętuj z nami 2 miliony Klientów w smartDOM. W każda środę lutego dostaniesz od nas SMS z zaproszeniem do wspólnej zabawy. Od dzisiaj możesz pobrać kod do pakietu IPLA PREMIUM i zyskać dostęp do tysięcy filmów i seriali. Wyślij SMS o treści IPLA PRE na numer 80444. Spiesz się, liczba kodów ograniczona. Szczegóły na www.plus.pl.

Klienci Cyfrowego Polsatu, otrzymali SMS o treści:

Świętuj z nami 2 miliony Klientów w smartDOM. W każdą środę lutego dostaniesz od nas SMS-a z zaproszeniem do wspólnej zabawy. Od dzisiaj możesz pobrać kod do pakietu IPLA PREMIUM i zyskaj dostęp do tysięcy filmów i seriali. Wyślij SMS o treści IPLA PRE na numer 661001230. Spiesz się, liczba kodów ograniczona. Szczegóły na www.cyfrowypolsat.pl

Bilety na mecz PlusLigi

Oprócz kodów udostępniona została pula darmowych biletów. Szybki przepis, co zrobić, aby otrzymać bilet:

  1. wysłać hasło meczu, w którym chce się uczestniczyć wg tabeli zamieszczonej na www.plus.pl/siatkowka_liga na nr 80808.
  2. na każdy mecz rozdajemy 5 podwójnych e-kodów, które należy wymienić w kasie hali sportowej na 2 bilety
  3. jeden klient może otrzymać max jeden podwójny e-kod na każdy mecz
  4. o wygranej biletów decyduje kolejność zgłoszeń
  5. bilet mogą otrzymać klienci korzystający z każdej oferty: postapaid, mix oraz prepaid

Klient prepaid, jeśli w ciągu ostatnich dziewięćdziesięciu dni przed wysłaniem SMS-a na nr 80808 dokonał zasileń konta na łączną kwotę nie mniejszą niż 25 złotych.

Tabela meczy będzie publikowana w każdy poniedziałek z listą meczy na bieżący tydzień dostępna na stronie: www.plus.pl/siatkowka_liga

Terminy kolejnych kampanii

12.02 – IPLA Polsat Sport Premium

19.02 – IPLA HBO

26.02 – IPLA Sport Premium

Source
REGULAMIN PROMOCJI „IPLA w prezencie z okazji 2 mln Klientów smartDOM - Plus"REGULAMIN PROMOCJI „IPLA w prezencie z okazji 2 mln Klientów smartDOM – Cyfrowy Polsat"
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button