Promocja Nju Mobile: Powerbank Nokia w prezencie

Nowa promocja, w ramach której, po aktywacji numeru w „nju z rachunkiem” abonent otrzymuje jako gratis zewnętrzną baterię Nokia o pojemności 2200 mAh, służącą do ładowania urządzeń mobilnych.

Dla kogo: Promocja jest dostępna dla obecnych, jak i nowych klientów Nju Mobile. Z promocji może skorzystać wyłącznie klient indywidualny.

Jak to działa: Wystarczy złożyć zamówienie w czasie trwania promocji, a następne zawrzeć umowę o świadczenie usług telekomunikacyjnych na czas nieokreślony, zgodnie z regulaminem oferty „nju z rachunkiem” oraz regulaminem zakupów w sklepie internetowym nju mobile dostępnym na stronie operatora. Potem należy zarejestrować zamówienie (podając jego numer) na stronie www.njumobile.pl/oferta/prezent.

Ważność: Promocja ważna do 15.02.2015 roku.

Uwaga:  Bateria (tzw. Powerbank) dostępna jest w kolorze żółtym oraz niebieskim i zostanie wysłana abonentowi w terminie 30 dni od daty rozpoczęcia świadczenia usług w ofercie „nju z rachunkiem”.

Więcej informacji: Regulamin promocji „prezent od nju”.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25.64%
50 głosy
24.1%
47 głosy
30.77%
60 głosy
19.49%
38 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

Don't miss out!

Stay groovy and sign up for our newsletter, free gems of information, and only 2 calories.

Top