Promocja Orange: 20% tańszy abonament z kuponem

Promocja Orange: 20% tańszy abonament z kuponem

Orange wystartował z promocją kuponową, w ramach której obecni klienci operatora mogą otrzymać 20% rabatu przy przedłużeniu abonamentu na cały okres umowy.

W celu skorzystania z promocji należy wygenerować kod promocyjny uprawniający do uzyskania rabatu dostępny pod tym adresem. Rabat w wysokości 20% na kwotę abonamentu bez telefonu dotyczy następujących planów:

  • Super Smart Plan

    60.99

    (29.99 – kwota abonamentu po uwzględnieniu rabatów: 10 zł za zawarcie umowy na czas oznaczony oraz 10 zł na złożenie zamówienia za pośrednictwem www.orange.pl oraz rabatów z tytułu korzystania z faktury elektronicznej i wyrażenia zgody na kontakt marketingowy)

  • Super Smart Plan

    80.99

    (59.99 – kwota abonamentu po uwzględnieniu rabatu 10 zł za zawarcie umowy na czas oznaczony oraz rabatu z tytułu korzystania z faktury elektronicznej i wyrażenia zgody na kontakt marketingowy)

20-procentowy rabat na abonament naliczany jest od kwoty abonamentu przed naliczeniem rabatów za e-fakturę w wysokości 5.01 zł oraz wyrażenia zgody na kontakt na numery telefoniczne dostępne w Orange w celu przedstawienia oferty operatora w wysokości 5.99 zł. Promocja obowiązuje do 30 czerwca 2015 roku. Regulamin promocji „Rabat 20% przez 24 miesiące dla klientów przedłużających umowę na www.orange.pl”.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
8.7%
2 głosy
52.17%
12 głosy
39.13%
9 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top