Wiadomości

Promocja Orange: HTC Desire 620 z kartą Empiku

Kolejna promocja dla fanów HTC. Kupując poprzez e-sklep Orange model Desire 620 z abonamentem otrzymuje się dodatkową kartę podarunkową Empiku o wartości 150 zł.

Dla kogo: Dla nowych i obecnych abonentów Orange.

Jak to działa: Należy za pośrednictwem sklepu internetowego Orange zawrzeć umowę na okres 24 miesięcy o świadczenie usług w ramach abonamentu za 69.99 zł miesięcznie z telefonem HTC Desire 620. W terminie maksymalnie 20 dni kalendarzowych od zawarcia umowy lub aneksu do umowy i aktywacji usługi, przysyłana jest karta podarunkowa Empiku o wartości 150 zł.

Ważność: Oferta ważna do odwołania lub wyczerpania zapasów.

Uwaga: Kartę podarunkową można wykorzystać do końca sierpnia 2016 roku.

Uwaga: W abonamencie za 69.99 zł oferowane są m.in. nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych 2 GB Internetu i 50 minut oraz 50 MB w roamingu UE co miesiąc. Dla przenoszących numer 3 miesiące abonamentu za 0 zł.

Więcej informacji: Regulamin promocji „Prezent od HTC”.

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close