Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Promocja Orange: Prezenty przez cały rok w ofertach na kartę

W świątecznej promocji Orange na kartę klienci doładowujący swoje konto dostają prezenty w postaci bonusów, z których będą mogli korzystać nawet przez cały rok, a w przypadku podarowania znajomym, Orange podwoi ich wartość.

W czasie trwania promocji, która rozpocznie się 18 listopada bieżącego roku i potrwa do 8 stycznia 2016 roku, wartość wszystkich doładowań konta jest sumowana. W zależności od niej, przez określoną liczbę miesięcy, klienci będą dostawali co miesiąc bonus w postaci 30 minut na połączenia do wszystkich sieci. Jeśli klient zdecyduje się przekazać swoje bonusy bliskiej osobie, liczba minut zostanie podwojona. W ten sposób, korzystając z promocji można podarować przyjacielowi nawet 720 minut na połączenia do wszystkich sieci. Bonusy będą przyznawane przez taką samą liczbę miesięcy. Zależność między wartością sumy doładowań a czasem przyznawania bonusów:

  • Co najmniej 20 zł – 2 miesiące (60 min)
  • Co najmniej 40 zł – 4 miesiące (120 min)
  • Co najmniej 60 zł – 6 miesięcy (180 min)
  • Co najmniej 80 zł – 8 miesięcy (240 min)
  • Co najmniej 100 zł – 10 miesięcy (300 min)
  • Co najmniej 120 zł – 12 miesięcy (360 min)

Pierwszy bonus przyznawany jest przy przekroczeniu progu doładowań, a kolejny 1-ego dnia następnego miesiąca. Warunkiem otrzymania bonusu jest aktywne konto w dniu jego przekazania. W promocji mogą wziąć udział wszyscy klienci oferty Orange na kartę. Wystarczy zarejestrować się wysyłając bezpłatny SMS o treści PREZENT pod numer 8066.

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close