Promocja Play: 1 GB gratis przy zakupie startera

Play wystartował z nową ofertą promocyjną na wakacje. Każdy, kto wybierze jeden ze starterów, otrzyma od operatora za darmo 1 GB danych ważny przez 30 dni.

Oferta promocyjna „1 GB na start” skierowana jest do osób, które w okresie od 29 maja do 31 sierpnia 2015 roku zakupią i dokonają aktywacji jednego z zestawów startowych: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max. Nie trzeba zatem wysyłać żadnych kodów ani włączać opcji w Play24 – dane zostaną automatycznie przyznane po aktywacji startera. Bonus zostanie przyznany w ciągu 24 godzin, a czas na jego wykorzystanie wynosi 30 dni. Play poinformował również, że Ci, którzy zakupili starter wcześniej, ale jeszcze go nie aktywowali, również mogą otrzymać gratisowy 1 GB Internetu. Regulamin oferty promocyjnej „1 GB na start”.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
14.29%
2 głosy
35.71%
5 głosy
0%
0 głosy
50%
7 głosy

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze