Promocja Play: Abonamenty na pół roku z darmowym Internetem

Promocja Play: Abonamenty na pół roku z darmowym Internetem

Oferta skierowana jest do obecnych klientów Play oraz osób przenoszących numer z innych sieci. Warto zaznaczyć, że poza brakiem opłat za pakiet internetowy przez pierwsze pół roku oraz umowie na 6 miesięcy, są to trochę uboższe wersje standardowych Nowa Formuła 4.0 Unlimited oraz Nowa Formuła Europa Unlimited.

Jak to działa: Klient może zdecydować się na tę ofertę, jeśli dokupuje kolejny numer w Play lub przenosi się od innego operatora. Przez pierwsze pół roku płaci 35.98 zł miesięcznie (Nowa Formuła 4.0 Unlimited) lub 65.98 zł (Nowa Formuła Europa Unlimited), a do tego otrzymuje darmowy pakiet 2 GB Internetu. Po 6 miesiącach umowa przechodzi na czas nieokreślony, a do powyższych kwot doliczyć należy 20 zł za paczkę danych.

Ważność: Oferta ważna jest do odwołania

Warunek: Podpisać umowę na jedną z wymienionych taryf

Dla kogo: Dla obecnych klientów Play lub osób przenoszących numer od innego operatora

Uwagi: Aktywacja elektronicznej faktury obniża kwotę abonamentu o 5.99 zł

Uwagi: Po upływie 6 miesięcy opłaty są takie same, jak w niepromocyjnych wersjach niniejszych ofert

Uwagi: W przypadku standardowej Nowej Formuła Europa Unlimited klient otrzymuje pakiet 3 GB. W wariancie promocyjnym jest to zaledwie 2 GB, a po pierwszych 6 miesiącach abonament w obu przypadkach jest taki sam. W efekcie, klient standardowej wersji ma w tej samej cenie pakiet większy o 1 GB.

Uwagi: W obu taryfach domyślnie włączona jest usługa Muzyka na czekanie, która po pierwszym miesiącu kosztuje 2 zł miesięcznie

Uwagi: W Nowej Formule 4.0 Unlimited domyślnie włączony jest pakiet darmowych SMS-ów do wszystkich, który po pierwszym miesiącu kosztuje 10 zł. Co więcej, w niepromocyjnej wersji tej taryfy usługa ta jest wliczona w kwotę abonamentu, który kosztuje tyle samo w obu wariantach. Oznacza to, że promocyjny wariant jest uboższy o pakiet SMS-ów w ramach zobowiązania przy takiej samej opłacie miesięcznej.

Więcej informacji na: http://www.play.pl/resources/pdf/2014/Regulamin-Oferty-Promocyjnej-FORMULA-40-EUROPA-Unlimited-TylkoSIM-6m-z-int_24062014.pdf

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
39.31%
252 głosy
18.88%
121 głosy
16.22%
104 głosy
25.59%
164 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top