TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Promocja Play: Świąteczna Formuła 4.0

Sieć Play przygotowała świąteczną odsłonę taryfy Formuła 4.0, w ramach której klienci otrzymują specjalne rabaty oraz pakiety.

Dla kogo: Dla nowych i obecnych klientów sieci Play.

Jak to działa: Należy zawrzeć umowę w ramach oferty Formuła, z taryfą Nowa Formuła 4.0 na czas 24 miesięcy lub (w ramach tej samej taryfy) podpisać aneks przedłużający okres trwania umowy o 24 miesiące.

Ważność: Oferta promocyjna obowiązuje od 8 grudnia 2014 roku do odwołania.

Uwaga: W ramach promocji klienci mogą otrzymać (w zależności od wybranej oferty): rabat na abonament, Pakiet Internet 1 GB, Pakiet Smartfon 2 GB, nielimitowane połączenia na numery stacjonarne, dodatkowy rabat na abonament w wysokości 5 zł w przypadku zgody na wystawianie i otrzymywanie faktur w formie elektronicznej.

Uwaga: Abonentowi, który zawrze nową umowę lub podpisze aneks przedłużający jej ważność, przysługuje prawo do zakupu telefonu w promocyjnej cenie.

Więcej informacji: Regulamin oferty promocyjnej „Świąteczna Formuła 4.0”.

Grupa A: Osoby, które przeniosą do sieci telekomunikacyjnej Play swój numer telefonu, obecni abonenci zawierający kolejną umowę, klienci Banku Handlowego w Warszawie S.A. posiadający ważną kartę płatniczą tego banku oraz użytkownicy korzystający z usług Play w formie prepaid przez co najmniej 3 miesiące, którzy zamierzają przejść na ofertę abonamentową.

Grupa B: Osoby zawierające po raz pierwszy umowę z Play.

Grupa C: Abonenci przedłużający umowę.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25.46%
69 głosy
21.4%
58 głosy
26.2%
71 głosy
26.94%
73 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top