TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Promocja Plus: 40% więcej za piątkowe doładowania internetowe

Promocja Plus: 40% więcej za piątkowe doładowania internetowe

Od piątku 14 sierpnia rusza specjalna promocja doładowań internetowych w Plusie, w której można otrzymać 40% więcej wartości zasilenia. Bonus można wykorzystać na wszystkie dostępne usługi telekomunikacyjne: rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz Internet.

Dla kogo: Promocja dotyczy klientów usług na kartę: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush, Simplus, Sami Swoi, 36.6, JA+ Internet Na Kartę, Plus Internet Na Kartę oraz klientów ofert JA+ MIX, Plus Mix oraz Plush Mix.

Jak to działa: Należy doładować konto za pomocą jednego z kanałów bankowo-internetowych, w tym za pośrednictwem bankowości elektronicznej Banków Spółdzielczych obsługiwanych przez Blue Media SA lub przy użyciu aplikacji mobilnej mPotwór albo aplikacji mPay dostępnej w Google Play i App Store. W przypadku osób korzystających z taryf na kartę premiowane bonusem są doładowania 30-99 zł, zaś w Mixie bonus promocyjny naliczany jest tylko przy zasileniu nominałami 10 i 20 zł.

Ważność: Promocja trwa od 14 sierpnia 2015 roku do odwołania, ale dostępna jest tylko w piątki każdego tygodnia.

Uwaga: Bonus zostanie aktywowany na koncie klienta automatycznie po dokonaniu zasilenia, natomiast nie przedłuża on ważności dla usług wychodzących.

Więcej informacji: Regulamin promocji „W piątki 40% gratis”.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
32.88%
24 głosy
24.66%
18 głosy
8.22%
6 głosy
34.24%
25 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top