Wiadomości

Promocja Plus: Dwa razy więcej gigabajtów z Happy Days

Tylko do 2 listopada można mieć Internet LTE z pakietem aż 100 GB i routerem nawet za 29.99 zł miesięcznie w ramach kolejnej edycji specjalnej promocji Happy Days.

Znów dostępna jest promocja Plusa, w której można uzyskać dwa razy więcej Internetu LTE niż dotychczas. Za 59.99 zł miesięcznie, a w ramach programu smartDOM nawet za 29.99 zł, można mieć pakiet 100 GB. Promocja trwa tylko sześć dni – od dziś do poniedziałku, 2 listopada. Promocja dotyczy tylko oferty z modemem lub routerem (mobilny albo stacjonarnym) i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Plusa. Do wyboru jest m.in. modem przenośny Huawei E3372 za 3 zł, router przenośny Huawei E5573 za 49 zł oraz router domowy Huawei B315 za 3 zł. Dla zainteresowanych – regulamin promocji.

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close