Wiadomości

Promocja Plus: Przygarnij Frugo w Plushu

Kolejna promocja w strefie Plush. Każdy kto wpadnie do salonu sprzedaży Plusa lub Cyfrowego Polsatu i doładuje swoje konto za minimum 30 zł otrzyma 4 różne smaki Frugo.

Oferta skierowana do abonentów taryf 36.6, Simplus, Sami Swoi, Na Kartę, MIXPLUS, Plus Mix oraz Mix. Promocja obowiązuje od 10.08.2015 roku do wyczerpania zapasów promocyjnych opakowań napojów Frugo. Dla zainteresowanych – regulamin promocji „FRUGO w Plushu”. Promocji towarzyszyć będzie kampania reklamowa 1 GB Plush rozmowy i SMS-y bez limitu do sieci komórkowych. Markowe produkty w plushowej cenie, promocje na usługi telekomunikacyjne, muzyka, gry i ekstrabonusy za doładowanie – wszystko to pojawiać się będzie w Strefie Plusha. Warto obserwować stronę www.plushbezlimitu.pl/strefa, bo promocje będą się często zmieniać. Nadal można skorzystać z 30% rabatu na trampki VANSy.

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close