Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Promocja Plus: Rozmawiaj jak w kraju

Plus wprowadził nową promocję na usługi roamingowe na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii i Liechtensteinu. Dzięki niej koszty za minutę połączenia w roamingu czy wysłanego w nim SMS-a są takie same jak w kraju.

Promocja „Rozmawiaj jak w kraju” dostępna jest we wszystkich taryfach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz wszystkich taryfach mix i na kartę. Trwa od 30 kwietnia 2016 roku do odwołania. Opłaty za połączenia w ramach usługi wynoszą:

  • 0.29 zł za minutę wykonanego połączenia głosowego.
  • 0.19 zł za wysłanego SMS-a.

Usługa nie obejmuje połączeń wychodzących, natomiast opłata za nie wynosi według cennika 0.05 zł za minutę. Dla klientów indywidualnych ofert abonamentowych opłata miesięczna za usługę wynosi 10 zł brutto i jest cykliczna aż do momentu jej wyłączenia. Usługę można włączyć wysyłając na numer 2601 wiadomość SMS o treści AKT RJK, natomiast wyłączyć w ten sam sposób wysyłając SMS o treści DEAKT RJK. Dla klientów korzystających z ofert typu mix oraz na kartę okres ważności usługi wynosi 14 dni, a jej koszt to 9 zł brutto. W tym przypadku usługa nie jest cykliczna i po 14 dniach, jeśli klient nadal chce z niej korzystać, powinien ją ponownie aktywować. Aktywacji można dokonać za pomocą krótkiego kodu USSD: *136*11*28#. W przypadku ofert mix oraz prepaid z promocji wykluczone są połączenia na numery abonentów sieci telekomunikacyjnych na Litwie, Łotwie, Estonii oraz operatora France Mobile – Globalstar. Więcej informacji:

  • Regulamin promocja (abonament)
  • Regulamin promocji (mix, prepaid)
0 0 vote
Article Rating
Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close