Wiadomości

Przeceny urządzeń w T-Mobile

28 grudnia rusza wielka wyprzedaż w T-Mobile, w ramach której wybrane smartfony i tablety zostały przecenione nawet o blisko 800 złotych.

Wyprzedaż, która trwa od dziś do końca stycznia 2016 roku, obejmuje szeroką ofertę urządzeń do mobilnej rozrywki i pracy, z których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W ramach oferty abonamentowej T-Mobile przedstawia na początek dwie propozycje:

  • Samsung Galaxy S5 Neo LTE przeceniony z 799 zł do 1 zł, dostępny z abonamentem Jump Family Smartfonowa Okazja za 99.99 zł.
  • HTC Desire 820 przeceniony z 799 zł do 1 zł, dostępny w ramach oferty Jump Family Comfort.

Dla klientów poszukujących telefonu poza wariantem abonamentowy, T-Mobile proponuje natomiast 5-calowy Huawei Y6 z obsługą LTE. Cena urządzenia została obniżona ze 199 zł do 1 zł w popularnej ofercie Mix 35. Operator pomyślał także o tych użytkownikach, którzy poszukują sprawdzonego rozwiązania do mobilnej rozrywki. Tablet Huawei MediaPad T1 8.0 będzie dostępny od 4 stycznia 2016 roku za złotówkę, a dzięki 35 GB Internetu mobilnego w cenie 59.99 zł miesięcznie możliwe będzie wygodne korzystanie z sieci. Dla tych, którym jeden tablet to za mało, T-Mobile proponuje zestaw tablet ze smartfonem lub Internet mobilny w zestawie z dwoma tabletami już od 9 zł na start. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile. Oferty dostępne będą we wszystkich kanałach sprzedaży telekomu. Więcej pod tym adresem.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close