TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Przeceny urządzeń w T-Mobile

Przeceny urządzeń w T-Mobile

28 grudnia rusza wielka wyprzedaż w T-Mobile, w ramach której wybrane smartfony i tablety zostały przecenione nawet o blisko 800 złotych.

Wyprzedaż, która trwa od dziś do końca stycznia 2016 roku, obejmuje szeroką ofertę urządzeń do mobilnej rozrywki i pracy, z których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W ramach oferty abonamentowej T-Mobile przedstawia na początek dwie propozycje:

  • Samsung Galaxy S5 Neo LTE przeceniony z 799 zł do 1 zł, dostępny z abonamentem Jump Family Smartfonowa Okazja za 99.99 zł.
  • HTC Desire 820 przeceniony z 799 zł do 1 zł, dostępny w ramach oferty Jump Family Comfort.

Dla klientów poszukujących telefonu poza wariantem abonamentowy, T-Mobile proponuje natomiast 5-calowy Huawei Y6 z obsługą LTE. Cena urządzenia została obniżona ze 199 zł do 1 zł w popularnej ofercie Mix 35. Operator pomyślał także o tych użytkownikach, którzy poszukują sprawdzonego rozwiązania do mobilnej rozrywki. Tablet Huawei MediaPad T1 8.0 będzie dostępny od 4 stycznia 2016 roku za złotówkę, a dzięki 35 GB Internetu mobilnego w cenie 59.99 zł miesięcznie możliwe będzie wygodne korzystanie z sieci. Dla tych, którym jeden tablet to za mało, T-Mobile proponuje zestaw tablet ze smartfonem lub Internet mobilny w zestawie z dwoma tabletami już od 9 zł na start. Promocja skierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów T-Mobile. Oferty dostępne będą we wszystkich kanałach sprzedaży telekomu. Więcej pod tym adresem.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
30%
3 głosy
20%
2 głosy
20%
2 głosy
30%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top