Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Przecieki na temat mniejszej wersji Galaxy S8

Już w kwietniu słyszeliśmy, że Samsung planuje wypuścić mniejszą wersję flagowego Galaxy S8. Teraz pojawiły się nowe informacje na temat S8 Mini.

Ostatnim smartfonem z serii S w wariancie Mini był Galaxy S5 Mini. Bardzo prawdopodobne, że w przypadku S8, Samsung planuje przywrócić stary zwyczaj. Urządzenie zostanie prawdopodobnie wyposażone w mniejszy ekran 5,3″ (w podstawowej wersji jest to 5,8″) zachowując jednocześnie proporcje  Galaxy S8 – 18.5:9. W środku znajdzie się też nieco słabszy procesor Snapdragon 821, 4 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej.

Póki co specyfikacja smartfona nie zachwyca. Zwłaszcza, jeśli porówna się go z Xperią XZ Compact, która prezentuje się nieco ciekawiej. Czas pokaże jednak co konkretnie Koreańczycy planują umieścić we wnętrzu mniejszej wersji Galaxy S8.

Powrót wariantu Mini może oznaczać, że już za parę miesięcy będziemy mieć do czynienia z czterema wersjami flagowego Samsunga: podstawową Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy S8 Mini oraz Galaxy S8 Active (o którym pisaliśmy wcześniej).

Source: Gsmarena
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close