TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Przyszłe urządzenia Apple z technologią bezprzewodowego ładowania?

Przyszłe urządzenia Apple z technologią bezprzewodowego ładowania?

Apple umieścił na swojej stronie internetowej nową ofertę pracy, poszukując osoby na stanowisko o wiele mówiącej nazwie „Senior Wireless Charging Design Engineer”.

Ogłoszenie, oprócz zachęcenia ewentualnego zainteresowanego słowami o „niesamowitej okazji do pracy w firmie odpowiadającej za wiele innowacji” i tym podobnymi frazesami, zawiera jedno ciekawe zdanie, które jasno określa, czego można się spodziewać od przyszłych produktów Apple. Brzmi ono: „Stanowisko dotyczy przede wszystkim opracowywania technologii bezprzewodowego ładowania i układów zasilania DC-DC dla nowej generacji platform mobilnych”. Można więc jednoznacznie stwierdzić, że Apple nie chce pozostać w tyle za konkurencją i poważnie myśli nad wprowadzeniem takiego rozwiązania w swoich przyszłych produktach. Bezprzewodowe ładowanie urządzeń nie jest szczególnie nowym pomysłem i oferuje je wiele smartfonów na rynku. Jednymi z nich są tegoroczne Samsungi Galaxy S6 i S6 Edge. Z pewnością jest to wygodna, przyszłościowa metoda, która powinna wyprzeć tradycyjne, kablowe ładowarki. Dobrze, że Apple wreszcie to zauważyło – od ich sprzętu, szczególnie zważywszy na cenę, powinno się oczekiwać takiego rozwiązania w standardzie.

Źródło: Bidness Etc

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
27.97%
40 głosy
25.87%
37 głosy
25.87%
37 głosy
20.29%
29 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top