Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Ranking Apple App Store: najlepsze gry i aplikacje 2017 roku

Apple opublikowało listę najpopularniejszych w 2017 roku aplikacji, gier, utworów i albumów muzycznych, książek oraz filmów sprzedawanych w cyfrowej platformie dystrybucyjnej firmy. Oto tytuły, które cieszyły się w tym roku największym powodzeniem.

Tytuł aplikacji roku na iPhone’a otrzymała apka Calm, która pomaga wprowadzić w temat medytacji i tzw. „uważności”. Najlepszą grą jest natomiast Splitter Critters, która polega na przecinaniu stworków o różnych kształtach. W przypadku iPada najlepszą aplikacją jest edytor zdjęć Affinity Photo, natomiast za najlepszą grę uznana została gra logiczna The Witness. Najczęściej pobierane tytuły w App Store to z kolei Bitmoji (pozwalająca na tworzenie własnych emoji do użycia w Snapchacie i Messengerze) oraz gra Super Mario Run.

W Apple Music najlepiej sprzedającym się albumem została piąta płyta kanadyjskiego rapera Drake’a o tytule „More Life”. Pierwsze miejsce na liście piosenek zajął utwór „Shape of You” Eda Sheerana. Wśród najpopularniejszych filmów znalazły się tytuły takie jak „Vaiana: Skarb oceanu”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” oraz „Wonder Woman”.

Źródło: 9to5mac
Back to top button