Ranking Apple App Store: najlepsze gry i aplikacje 2017 roku

app-store-2017

Apple opublikowało listę najpopularniejszych w 2017 roku aplikacji, gier, utworów i albumów muzycznych, książek oraz filmów sprzedawanych w cyfrowej platformie dystrybucyjnej firmy. Oto tytuły, które cieszyły się w tym roku największym powodzeniem.

Tytuł aplikacji roku na iPhone’a otrzymała apka Calm, która pomaga wprowadzić w temat medytacji i tzw. „uważności”. Najlepszą grą jest natomiast Splitter Critters, która polega na przecinaniu stworków o różnych kształtach. W przypadku iPada najlepszą aplikacją jest edytor zdjęć Affinity Photo, natomiast za najlepszą grę uznana została gra logiczna The Witness. Najczęściej pobierane tytuły w App Store to z kolei Bitmoji (pozwalająca na tworzenie własnych emoji do użycia w Snapchacie i Messengerze) oraz gra Super Mario Run.

W Apple Music najlepiej sprzedającym się albumem została piąta płyta kanadyjskiego rapera Drake’a o tytule „More Life”. Pierwsze miejsce na liście piosenek zajął utwór „Shape of You” Eda Sheerana. Wśród najpopularniejszych filmów znalazły się tytuły takie jak „Vaiana: Skarb oceanu”, „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” oraz „Wonder Woman”.

Źródło: 9to5mac

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
2 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top