Raport KGI: Apple z dwoma iPhone’ami z OLED w 2018 roku?

iphone-x

12 września 2017 Apple zapowiedział iPhone’a X – telefon, który celebruje dziesiątą rocznicę powstania najważniejszych urządzeń kalifornijskiego producenta. iPhone X trafił do sprzedaży kilka dni temu. Teraz firma pracuje już nad projektami na kolejny rok. Analityk z KGI Securities Ming-Chi Kuo przewiduje, że w 2018 roku Apple wypuści na rynek dwa iPhone’y z ekranem OLED.

Z szacunków analityka wynika ponadto, że producent powróci w swoich iPhone’ach do ramek ze stali nierdzewnej. Ma to zwiększyć szybkość transmisji danych. Taką ramkę ma już iPhone X, który jako jedyny z rodziny iPhone’ów jest wyposażony w wyświetlacz OLED. W 2018 roku ekrany OLED będą mieć dwa nowe flagowce przedsiębiorstwa z Kalifornii. Z wcześniejszych doniesień wynika, że panele, o których mowa, będą samodzielną produkcją Apple’a.

Jeśli chodzi o pozostałe szczegóły dotyczące przyszłorocznych iPhone’ów, to w obu przypadkach oprócz wersji standardowej zostanie prawdopodobnie udostępniona także większa wersja Plus tych urządzeń.

Source: Gsmarena

 

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top