Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Razer pracuje nad „smartfonem dla hardkorowych graczy”?

Razer to producent komputerowych akcesoriów przeznaczonych dla fanów wirtualnej rozrywki. Firma, która słynie przede wszystkim z produkcji gamingowych myszy, zestawów słuchawkowych i klawiatur, próbuje teraz zaistnieć na rynku urządzeń mobilnych.

Zgodnie z najnowszymi informacjami, Razer prawdopodobnie planuje stworzyć telefon, którego możliwości mają docenić „hardkorowi gracze”. Na razie nie wiadomo zbyt wiele o projekcie, dlatego trudno powiedzieć, co dokładnie ma wyróżniać ten telefon spośród innych dostępnych na rynku; jak to zwykle bywa w takich przypadkach, będzie zapewne chodziło o wysoką specyfikację i większy ekran.

Wiadomo już od czerwca

Informacje krążące w internecie nie są jednak wyssane z palca – tym bardziej, że już czerwcu dyrektor generalny Razera Lin-Liang Tan wyjawił, że firma ma pewne plany, które wstrząsną rynkiem gier mobilnych. CEO firmy powiedział wtedy: „na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie wymienić żadnego urządzenia mobilnego czy platformy z oprogramowaniem, która w stu procentach spełniałaby potrzeby [mobilnego] gracza”.

Faktem jest, że pomysł na telefon gamingowy nie jest nowy – już kiedyś były realizowane tego typu projekty, na przykład Nokia N-Gage czy Sony Xperia Play; żaden z takich telefonów nie osiągnął jednak sukcesu, czego przyczyną był zapewne fakt, że były to produkty niszowe.

Source: Ubergizmo
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close