Recenzja Apple iPad Air 2: Luksusowe powietrze

Recenzja Apple iPad Air 2: Luksusowe powietrze

Od dłuższego czasu na rynku urządzeń mobilnych można zaobserwować pewien trend, objawiający się corocznym odświeżaniem tych samych produktów, nierzadko nadając im jedynie wyższą cyfrę w nazwie i nieznacznie polepszając ich parametry techniczne. Nieco inaczej wygląda to w przypadku Apple i jego tabletów. Teoretycznie niezmienne, ale rokrocznie zachwycające. Taki też jest najnowszy iPad Air 2.

Urządzenia kalifornijskiego producenta można poznać na odległość. Elegancka, rozpoznawalna stylistyka, estetyka wykonania, wzbudzający minimalistyczny styl. Tym wyróżniają się smartfony oraz tablety Apple i nie inaczej jest w przypadku najnowszego „dziecka” amerykańskiego giganta – iPada Air 2.

test-apple-ipadair2-2 Recenzja Apple iPad Air 2: Luksusowe powietrzeTablet jest jeszcze cieńszy i lżejszy od swojego poprzednika, oferuje lepsze podzespoły, gwarantujące płynną, bezproblemową pracę systemu, a także świetny czytnik linii papilarnych i nie mniej spektakularny wyświetlacz. Wszystkie zalety urządzenia są nie do przecenienia, jednak i w tej beczce miodu znalazła się łyżka dziegciu. Słowem kluczem jest w tym przypadku „schematyczność”. Tablet nie różni się znacząco od swojego starszego brata, dodatkowo w niektórych aspektach powielając jego błędy.

Czy mimo to warto rozważyć zakup tego modelu? Czy zalety przyćmiewają wady? Na wszystkie nurtujące pytania odpowie przygotowana przez Teleguru obszerna recenzja Apple iPad Air 2.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.85%
58 głosy
26.39%
57 głosy
19.91%
43 głosy
26.85%
58 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top