Recenzja Apple iPhone 6 Plus: Duży, wielki, największy

Recenzja Apple iPhone 6 Plus: Duży

test-apple-iphone6plus-1 Recenzja Apple iPhone 6 Plus: Duży, wielki, największyObecnie prawie każdy producent ma w ofercie urządzenie, które rozmiarem swojego ekranu zaliczy się do grupy phabletów. Nie inaczej jest w przypadku Apple, który po raz pierwszy stworzył aż tak duży smartfon. Jednak wbrew pozorom, nie jest to tylko większy klon swojego flagowego produktu.

Świetne komponenty, znakomita wydajność, intuicyjny interfejs, doskonały czas pracy na baterii – liczbę zalet iPhone’a 6 Plus można mnożyć i mnożyć. To zdecydowanie rewelacyjne urządzenie, które dzięki zastosowaniu większego ekranu przenosi znane z podstawowej wersji smartfona rozwiązania na jeszcze wyższy poziom komfortu. Nie dla każdego będzie to jednak pozytywna cecha. Jeszcze

wyższy koszt słuchawki może odstraszyć wielu potencjalnych nabywców, tak samo jak brak wodoodporności, która w tej klasie powinna być standardem.

Czy w tym przypadku większe znaczy lepsze? Czy zgodnie z nazwą urządzenia, należy je ocenić na plus? Teleguru zaprasza do szczegółowej, obnażającej wszelkie wady i zalety recenzji Apple iPhone’a 6 Plus.

Dla osób, które są zainteresowane nowym „jabłuszkiem”, ale niekoniecznie oczekują od smartfona tak wielkiego ekranu, Teleguru poleca zapoznać się z recenzją Apple iPhone 6.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
31.67%
76 głosy
23.33%
56 głosy
20.83%
50 głosy
24.17%
58 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top