Recenzja BlackBerry Passport: Paszport do udanych biznesów

Recenzja BlackBerry Passport: Paszport do udanych biznesów

test-blackberry-passport-1 Recenzja BlackBerry Passport: Paszport do udanych biznesów
Wydawało się, że BlackBerry straciło swoją szanse w walce o klienta biznesowego. Szczególnie, gdy przychodzi mierzyć się z największymi: Apple, Samsung czy Sony. Jednak Kanadyjczycy postanowili zaryzykować i stworzyli bardzo nietypowy smartfon, jakim jest BlackBerry Passport. Może on stanowić bardzo ciekawą alternatywę wobec konkurencji, a producentowi zapewnić paszport na szczyt.

Telefon wygląda bardzo oryginalnie z swoim kwadratowym ekranem i szeroką obudową. Natomiast znakomite wykonanie i przyjemna dla oka elegancja skuszą nawet najbardziej wybrednego klienta. BlackBerry nie zapomniało także o zastosowaniu klasycznej dla swej marki klawiatury QWERTY, która po raz pierwszy jest dotykowa, co okazuje się być wyjątkowo przydatnym rozwiązaniem. Połączenie sprawdzonych funkcji z innowacją, a przy tym odrzucenie przyjętych standardów co do wyglądu, to jedynie kilka rzeczy jakimi stara się skusić klientów nowy BlackBerry Passport.

Czy jednak kwadratowy telefon okaże się być wygodny dla użytkownika? Czy komfort pracy jest równoznaczny z komfortem stałego użytkowania? Czy też „paszport do luksusu”, jak lansowany jest nowy produkt BlackBerry, okaże się tylko chwytem marketingowym, dla przereklamowanego, mało praktycznego smartfona? Czy można uznać to urządzenie za najlepszy smartfon biznesowy, przebijający nawet Samsung Galaxy Note 4 i Yota YotaPhone 2?

Żeby znaleźć odpowiedź na te pytania Teleguru poleca zapoznać się z

recenzją BlackBerry Passport.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
26.86%
83 głosy
11.33%
35 głosy
39.81%
123 głosy
22%
68 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top