Recenzja HTC Desire Eye: Eye of the tiger

Charakterystyczny czy oszpecony? Piękna czy mało praktyczna obudowa? Jedno jest pewne, Desire Eye wzbudza emocje i jest znakomitym smartfonem, który pretenduje do nagrody  „Najlepszy smartfon roku”.

Niech nikogo nie zwiedzie niepozorny wygląd tej słuchawki. W poliwęglanowej, wodoodpornej i mocno młodzieżowej obudowie ukryto podzespoły sprzętu z najwyższej półki. Również wielki obiektyw nad ekranem nie jest tylko ozdobą – to prawdopodobnie najlepsza kamerka do wideorozmów zamontowana w smartfonie. Mało? W takim razie warto jeszcze wspomnieć o rewelacyjnych głośnikach stereo, doskonałym ekranie oraz ponadprzeciętnym głównym aparacie.

Zainteresowanych tym modelem może jednak ostudzić jego cena. Ponad 2000 zł to dużo, jednak biorąc pod uwagę standardowy spadek cen nowych flagowych modeli (np. tak jak w przypadku jego starszego brata HTC One M8

, powinna ona spaść o kilkaset złotych w ciągu najbliższych tygodni. Chociażby dlatego warto dokładnie przemyśleć lub przynajmniej odczekać zakup tego sprzętu, a także poznać wszystkie jego wady i zalety.

Teleguru zachęca więc do przeczytania szczegółowej recenzji HTC Desire Eye

.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
31.13%
80 głosy
18.29%
47 głosy
27.24%
70 głosy
23.34%
60 głosy

Komentarze

Don't miss out!

Stay groovy and sign up for our newsletter, free gems of information, and only 2 calories.

Top