Recenzja Samsung Galaxy Ace 4: Koreańska Kareta

Recenzja Samsung Galaxy Ace 4: Koreańska Kareta

Dzisiejszy klient ma do wyboru setki telefonów chińskiego pochodzenia ze średniej półki cenowej, które jednak w wielu przypadkach zawodzą oczekiwania nabywców. Całkiem inaczej przedstawia się sytuacja w przypadku koreańskiego Galaxy Ace 4, czyli czwartego asa w talii Samsunga. Może nie jest to Poker Królewski, ale na pewno imponująca Kareta.

Samsung Galaxy Ace 4 to telefon, który zdecydowanie wyróżnia się na tle swojej bezpośredniej konkurencji. Już sam jego wygląd wzbudza spore poruszenie. Niezwykła gracja i styl przyciągają uwagę nawet bardziej wymagające gusta. Elegancja i perfekcyjne wykonanie, niezłe podzespoły, bardzo wydajna bateria oraz obsługa łączności LTE sprawiają, że dość niski koszt urządzenia wywołuje spore zaskoczenie. Świetny stosunek ceny do jakości jaki proponuje nowy Ace może okazać się zupełnie nowym rozdziałem w sektorze tanich Androidów.

„Czwarty as” nie tylko jest kontynuacją bardzo popularnej serii smartfonów firmy rodem z Korei Południowej, ale także może okazać się wzorem dla innych producentów w tym jak małym kosztem osiągnąć świetne wrażenie. Ma on również spore szanse zawojować rynek prześcigając bezpośrednią konkurencję, czyli m.in. LG F60 oraz Sony Xperia M2 Aqua, które podobnie jak on proponują bardzo dobre wykonanie niskiej cenie.

Czy w końcu okaże się, że drożej niekoniecznie oznacza dużo lepiej i, że za niską cenę można dostać świetny telefon? Czy Samsung Galaxy Ace 4 będzie zadrą w oku dla konkurencji i sukcesem sprzedażowym, którego Samsung obecnie tak bardzo potrzebuje? Po odpowiedzi na te i wiele innych pytań, Teleguru zaprasza serdecznie do zapoznania się z recenzją Samsung Galaxy Ace 4.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
37.56%
83 głosy
18.55%
41 głosy
21.72%
48 głosy
22.17%
49 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top