Recenzja Yota YotaPhone 2: Podwójne możliwości

Pierwszy YotaPhone nie cieszył się wielką popularnością, odstraszając klientów wysoką ceną, ograniczoną dostępnością i różnymi mankamentami. Na szczęście druga generacja smartfona w niemal każdym aspekcie poprawia błędy poprzednika, wprowadzając kilka ciekawych rozwiązań i wynosząc YotaPhone 2 na zupełnie inny, wyższy poziom. Czy jest to idealny smartfon biznesowy?

Yota YotaPhone 2 od samego początku robi piorunujące wrażenie. Telefon oferuje m.in. świetne podzespoły (a co za tym idzie bardzo wysoką wydajność), imponujący czas pracy baterii i znakomite możliwości personalizacji, które pozwalają dostosować smartfona do indywidualnych wymagań i komfortu użytkownika. To, co jednak wzbudza największe zainteresowanie i momentalnie przykuwa wzrok, jest zastosowanie dwóch wyświetlaczy. Tylny ekran został wykonany w technologii E-ink, znanej z czytników elektronicznych książek i to właśnie on jest prawdziwą gwiazdą w recenzowanym modelu.

Czy można zatem mówić o prawdziwej (r)ewolucji i wolnym od wad urządzeniu? Czy dzięki swojemu dodatkowemu wyświetlaczowi sprawdza się lepiej w zastosowaniach biznesowych niż Samsung Galaxy Note 4 i BlackBerry Passport? A może pod ładnym opakowaniem i masą zalet kryje się coś, co odstraszy potencjalnych kupców? Jaka jest (cała) prawda o nowym smartfonie rosyjskiego producenta, firmy Yota Devices?

Po odpowiedzi na te i wiele innych pytań, Teleguru zaprasza serdecznie do zapoznania się z recenzją Yota YotaPhone 2.

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
25.69%
56 głosy
23.39%
51 głosy
27.06%
59 głosy
23.86%
52 głosy

Autor: Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kulto...

Komentarze

[mc4wp_form id="56821"]
Top