Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Red Bull Mobile Energy – oferta na kody gwarantujące nagrody

Play zaprezentował ciekawą usługę w ramach nowych taryf Red Bull Mobile. Na wszystkich korzystających telefonii lub produktów firmowanych logiem Red Bull czeka cała masa nagród.

Posiadacze numeru w RBM będą mogli skorzystać z dnia darmowych usług po wpisaniu kodu znajdującego się na puszkach napoju Red Bull. Otrzymają oni w zamian cały dzień nielimitowanych rozmów, SMS-ów oraz MMS-ów do wszystkich sieci, a także 100 MB pakietu internetowego. Co ciekawe, po jego przekroczeniu nie zostaną nałożone dodatkowe opłaty, a Internet mobilny jedynie zwolni. Usługa będzie dostępna dla klientów korzystając zarówno z ofert na abonament, jak i na kartę. Kody będzie można wprowadzać w aplikacji mobilnej Red Bull Mobile Collect (taką też nazwę ma sama usługa).

news-redbull-playW ofertach na kartę będzie można także uruchomić nielimitowane usługi na 3 bądź 7 dni, za kwotę odpowiednio 3 i 7 zł. Pakiety są w szczególności skierowane do osób, które nie korzystają z produktów firmy, przez co nie mają szans na zdobycie rzeczonych kodów.

Natomiast osoby, które nie będą korzystały z karty SIM Red Bull Mobile również będą mogły uczestniczyć w promocji, a ewentualne kody i punkty zamienią na wejściówki na firmowe imprezy, wydarzenia oraz spotkania z wybranymi sportowcami.

Data rozpoczęcia promocji oraz dokładne szczegóły nie zostały jeszcze podane. Tymczasem Teleguru zaprasza do zapoznania się z dotychczasowymi ofertami Red Bull Mobile, czyli taryfą na kartę i abonamentem „no limits”.

Źródło: Play, Red Bull Mobile

Tagi

Powiązane Artykuły

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
Close