Wiadomości

Rewelacyjna reklama Moto X prezentuje możliwość dostosowywania wyglądu smartfona

Motorola zaprezentowała spot reklamowy drugiej generacji smartfona Moto X. Klip w zabawny sposób pokazuje możliwości dostosowywania wyglądu urządzenia do własnych preferencji.

Głównym bohaterem reklamy jest fan Motoroli imieniem Ben, który cały czas poprawia i zmienia wygląd swojego nowego smartfona (Moto X) przy pomocy narzędzia „Moto Maker” znajdującego się na portalu producenta. Z każdą dokonaną zmianą, jego sobowtór pracujący w zabawnie przedstawionej imitacji fabryki Motoroli musi wprowadzać odpowiednie modyfikacje niemal na ostatnią minutę. (Nie)powagę sytuacji dopełnia również kapitalna muzyka.

Reklama jest mądrze skonstruowana, prosta i zabawna. Zdecydowanie warto obejrzeć i być może samemu zdecydować się na kupno bardzo udanej Motoroli Moto X, której recenzja niedawno pojawiła się na łamach Teleguru.

Źródło: Motorola

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Back to top button
Close