Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Roaming jak w kraju – nowe stawki w Orange i nju mobile

Orange Polska opublikował cenniki usług roamingowych, które będą obowiązywać od 15 czerwca 2017 r. Klienci operatora będą mogli korzystać z usług na takich samych zasadach jak w kraju, bez obawy o dodatkowe koszty.

Dzięki nowym zasadom rozliczania roamingu klienci zapłacą mniej za połączenia, SMS-y, MMS-y i transmisję danych na terenie Unii Europejskiej oraz Europejskiego Obszaru Gospodarczego (tzw. Strefy 1).

W przypadku abonamentu z nielimitowanymi usługami, skala obniżek wygląda następująco:

news-orange-roaming-abonament

Osoby korzystające z innych ofert abonamentowych będą rozliczane wg stawek krajowych. Jeśli klient posiada pakiet minut w ramach abonamentu, będzie go mógł wykorzystać również na rozmowy w roamingu w krajach UE oraz w Norwegii, Islandii i Liechtensteinie. Po wykorzystaniu pakietu zapłaci za połączenia według tej samej stawki w kraju i roamingu. Transmisja danych będzie rozliczana w ten sam sposób, z uwzglednieniem Limitów GB przyznanych w niektórych w planach taryfowych. Po ich przekroczeniu naliczana będzie opłata 0.03 zł (z 0.04 zł z VAT).

Z kolei klienci prepaid zapłacą za połączenia, SMS-y, MMS-y i transfer danych zgodnie z cennikiem obowiązującym w Polsce. W przypadku transmisji danych będzie to 10 gr za 1 MB.

Szczegółowe cenniki roamingu dla klientów Orange znajdują się na stronie www.orange.pl/roaming.

news-roaming-njumobile

Nowy sposób rozliczeń dotyczy także klientów usług nju mobile. W nju z rachunkiem opłaty podczas pobytu za granicą w krajach Strefy 1 wynoszą tyle samo co w Polsce. W każdym okresie rozliczeniowym klient otrzyma limit GB do wykorzystania w roamingu, a połączenia odbierane będą bezpłatnie.

Z kolei w nju na kartę za każdą minutę, SMS, MMS płaci się tyle, ile wynosi cena krajowa: 19 gr za minutę, 9 gr za SMS i 19 gr za MMS. Koszt 1 MB w roamingu w Strefie 1 w ramach promocji wyniesie 10 gr, a połączenia będą odbierane bezpłatnie.

Więcej pod adresem www.njumobile.pl/roaming.

Source: Orange
Tagi

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close