Wiadomości

Roszady w zarządzie T-Mobile Polska

Rada Nadzorcza T-Mobile Polska podjęła decyzję o wprowadzeniu zmian w zarządzie spółki. Jego skład opuszczą Magdalena Gera-Pikulska, odpowiedzialna za politykę personalną oraz Maciej Rogalski, zarządzający sprawami prawnymi, ochrony danych, bezpieczeństwa i zgodności.

Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej T-Mobile Polska zostały zatwierdzone zmiany w składzie zarządu, które weszły w życie 17 listopada bieżącego roku. Z zespołu zarządu odeszli Magdalena Gera-Pikulska, dyrektor ds. polityki personalnej oraz Prof. Nadzw. dr. hab. Maciej Rogalski, dyrektor ds. prawnych, ochrony danych i zarządzania zgodnością. Na powstałe w ten sposób wakaty nie zostali powołani ich następcy, a odpowiedzialność za te obszary przejmie prezes zarządu, Adam Sawicki. W związku z wprowadzonymi zmianami w składzie zarządu T-Mobile, departamenty pionu prawnego, ochrony danych oraz zarządzania zgodnością zostaną włączone do pionu prezesa spółki. Natomiast pion polityki personalnej nadal pozostanie oddzielnym obszarem w strukturach firmy.

Źródło: T-Mobile

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close