TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Roszady w zarządzie T-Mobile Polska

Roszady w zarządzie T-Mobile Polska

Rada Nadzorcza T-Mobile Polska podjęła decyzję o wprowadzeniu zmian w zarządzie spółki. Jego skład opuszczą Magdalena Gera-Pikulska, odpowiedzialna za politykę personalną oraz Maciej Rogalski, zarządzający sprawami prawnymi, ochrony danych, bezpieczeństwa i zgodności.

Na ostatnim posiedzeniu Rady Nadzorczej T-Mobile Polska zostały zatwierdzone zmiany w składzie zarządu, które weszły w życie 17 listopada bieżącego roku. Z zespołu zarządu odeszli Magdalena Gera-Pikulska, dyrektor ds. polityki personalnej oraz Prof. Nadzw. dr. hab. Maciej Rogalski, dyrektor ds. prawnych, ochrony danych i zarządzania zgodnością. Na powstałe w ten sposób wakaty nie zostali powołani ich następcy, a odpowiedzialność za te obszary przejmie prezes zarządu, Adam Sawicki. W związku z wprowadzonymi zmianami w składzie zarządu T-Mobile, departamenty pionu prawnego, ochrony danych oraz zarządzania zgodnością zostaną włączone do pionu prezesa spółki. Natomiast pion polityki personalnej nadal pozostanie oddzielnym obszarem w strukturach firmy.

Źródło: T-Mobile

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
22.22%
2 głosy
11.11%
1 głosy
55.56%
5 głosy
11.11%
1 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top