Wiadomości

Ruszyła właśnie przedsprzedaż iPhone’a 8. Znamy cenę w naszym kraju!

Do przedsprzedaży trafił właśnie najnowszy smartfon od Apple. Największe sklepy z elektroniką rozpoczęły właśnie zamówienia na iPhone’a 8, który zaprezentowany został tydzień temu. Ile trzeba będzie zapłacić za poszczególne warianty?

Za wersję z 64 GB pamięci operacyjnej trzeba będzie wydać 3480 złotych. Mocniejszy wariant tego smartfona z pamięcią 256 GB wyceniono na 4230 złotych. Apple iPhone 8 Plus z pamięcią 64 GB kosztuje 3980 złotych, a z pamięcią 256 GB 4730 złotych. Trzeba przyznać, że nie jest tanio, ale prawdziwi, wierni fani marki na pewno zdecydują się na zakup odświeżonego urządzenia.

Wysyłka urządzeń rozpocznie się 29 września, czyli już za niecały tydzień. Zamówienia można składać między innymi na stronie x-komu, Media Markt oraz RTV Euro AGD.

iphone 8 2

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close