Rzut oka na nową przeglądarkę dla smartfonów z Windowsem

news-spartan-browser

Podczas zeszłotygodniowej konferencji dotyczącej Windowsa 10, Microsoft pokazał również wygląd nowej przeglądarki internetowej. Teraz możemy zobaczyć, jak „Spartan” prezentuje się w wersji mobilnej.

Na jednym z oficjalnych blogów Microsoftu pojawiły się dwa zdjęcia prezentujące wygląd przeglądarki na smartfonach. Z tego, co można zauważyć dominuje przede wszystkim minimalizm objawiający się m.in. niewielką ilością dodatkowych ikon. Przeglądarka ma uproszczony, płaski interfejs, a do tego oferuje możliwość przełączania pomiędzy jasnym i ciemnym motywem kolorystycznym.

news-spartan-windows10-przeglądarka Rzut oka na nową przeglądarkę dla smartfonów z WindowsemSpartan jest projektowany z myślą o działaniu na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10 – od komputerów PC (z dotykowymi i bez dotykowych ekranów) do tabletów i smartfonów. Przeglądarka zostanie zintegrowana z asystentem głosowym Cortana (ma m.in. pomagać w wyszukiwaniu stron). Będzie można również dodawać notatki i rysować na stronach internetowych, a następnie dzielić się nimi z innymi. Dzięki temu w łatwy sposób użytkownik będzie mógł zaznaczyć najciekawsze fragmenty strony lub napisać o nich parę słów za pomocą klawiatury. Zapewne z czasem dodane zostanie zdecydowanie więcej funkcji.

Zapowiada się całkiem nieźle.

Źródło: Windows Central

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.72%
54 głosy
27.13%
51 głosy
22.34%
42 głosy
21.81%
41 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top