Samsung Brand Store w Bydgoszczy i Wrocławiu

Samsung Brand Store w Bydgoszczy i Wrocławiu

Już 13 listopada bieżącego roku otwarte zostaną dwa nowe salony firmowe Samsung Brand Store – w Bydgoszczy i we Wrocławiu. Na wszystkich, którzy zjawią się w dzień otwarcia, czekają specjalne oferty na zakup wybranych produktów, a także możliwość wzięcia udziału w zabawie z atrakcyjnymi nagrodami.

Samsung Brand Store w Bydgoszczy i we Wrocławiu to miejsca, w których klienci oraz miłośnicy marki będą mogli dokładnie i przy wsparciu profesjonalnych doradców zapoznać się z urządzeniami i technologiami Samsunga. Każdy odwiedzający salony będzie miał możliwość obejrzenia oraz przetestowania wybranych produktów, przed podjęciem decyzji o zakupie. Dodatkowo, zatrudnieni w salonach eksperci pomogą w wyborze urządzeń odpowiadających indywidualnym potrzebom klientów. Sklep firmowy Samsung w Bydgoszczy, zlokalizowany w CH Zielone Arkady przy Alei Wojska Polskiego 1, zostanie otwarty 13 listopada o godzinie 8:00. Kolejny, drugi już Samsung Brand Store we Wrocławiu, mieszczący się w CH Bielany Wrocławskie przy ulicy Czekoladowej 5, przywita klientów o godzinie 10:00. W nowych salonach o powierzchni 100 i 120 metrów kwadratowych, klienci będą mogli zobaczyć i przetestować urządzenia firmy, m.in. smartwatch Gear S2, flagowe modele smartfonów, takie jak Galaxy S6 edge, tablet Galaxy Tab S2 czy zakrzywione telewizory SUHD. W Samsung Brand Store we Wrocławiu dostępny będzie także sprzęt AGD, m.in. produkty Samsung Chief Collection – linii urządzeń kuchennych klasy premium. W związku z otwarciem nowych salonów Samsung Brand Store, dla wszystkich klientów dokonujących zakupu w dniu 13 listopada, przygotowane zostały oferty specjalne:

  • Przy zakupie smartwatcha Gear S2 każdy kupujący otrzyma kupon o wartości 300 zł na zakup smartfona
  • Telewizory UE 40JU6000 oraz UE60JU6800 – dostępne w wyjątkowej cenie
  • 10% zniżki na cały asortyment (w salonie w Bydgoszczy)

Dodatkowo każdy, kto odwiedzi nowe salony firmowe Samsunga w dniu ich otwarcia będzie mógł wziąć udział w zabawie – Koło Fortuny Gear S2 – w której do wygrania będą produkty marki oraz atrakcyjne upominki.

Źródło: Samsung

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
40%
6 głosy
33.33%
5 głosy
6.67%
1 głosy
20%
3 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top