Wiadomości

Samsung Brand Store zawita do Kielc

Już 4 grudnia bieżącego roku zostanie otwarty nowy, i pierwszy w województwie świętokrzyskim, Samsung Brand Store. Klienci Galerii ECHO, odwiedzający salon firmowy, będą mogli przetestować i wybrać odpowiedni dla nich sprzęt, a w dniu otwarcia otrzymają również możliwość skorzystania ze specjalnych ofert na zakup produktów.

Już niedługo wszyscy fani i klienci marki, mieszkający w województwie świętokrzyskim, nie będą musieli podróżować do Krakowa czy Warszawy, by zobaczyć i wypróbować produkty Samsunga. Wszystko to będzie możliwe w pierwszym, oficjalnym salonie Samsung Brand Store, który zostanie otwarty 4 grudnia 2015 roku o godzinie 16.00 w Galerii ECHO, mieszczącej się w Kielcach przy ulicy Świętokrzyskiej 20. Odwiedzający salon będą mogli skorzystać ze wsparcia profesjonalnych doradców, ale również samodzielnie zapoznać się z urządzeniami i technologiami oferowanymi przez firmę, jeszcze przed podjęciem decyzji o ich zakupie. Z okazji otwarcia nowego salonu Samsung Brand Store, dla wszystkich klientów przygotowane zostały oferty specjalne:

  • 10% rabatu na cały asortyment
  • 30% rabatu na akcesoria

Otwarciu kieleckiego salonu firmowego Samsung będzie towarzyszyło wiele atrakcji, m.in. zabawa, w której uczestnicy będą mogli wygrać smartwatch Gear S2, słuchawki oraz markowe gadżety.

Źródło: Samsung

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close