TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung finalizuje design Galaxy S10

Według najnowszych informacji z Korei Południowej Samsung jest już bliski zatwierdzenia wzornictwa swojego następnego flagowca. Choć od premiery Galaxy S10 dzieli nas jeszcze co najmniej 10 miesięcy, poznaliśmy już pierwsze szczegóły na temat tego smartfona.

Ekran Galaxy S10 będzie nieco większy niż w przypadku S9 – jego przekątna wyniesie teraz 5,8 cala w bazowym modelu i 6,3 cala w wariancie Plus, czyli odpowiednio 0,03” i 0,08” więcej niż w tegorocznych urządzeniach. Tak małe różnice sugerują jednak, że może być to po prostu zaokrąglenie, a faktyczny rozmiar pozostanie bez zmian. Pewne jest za to, że Samsung wciąż będzie korzystać z takiego samego kształtu panelu wyświetlacza – tzw. Infinity Display o proporcjach 18,5:9. Najprawdopodobniej S10 będzie w końcu tym flagowcem Samsunga, w którym użyty zostanie czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Nowością w „dziesiątce” ma być system aparatu z wykrywaniem trójwymiarowych obiektów.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top