Wiadomości

Samsung finalizuje design Galaxy S10

Według najnowszych informacji z Korei Południowej Samsung jest już bliski zatwierdzenia wzornictwa swojego następnego flagowca. Choć od premiery Galaxy S10 dzieli nas jeszcze co najmniej 10 miesięcy, poznaliśmy już pierwsze szczegóły na temat tego smartfona.

Ekran Galaxy S10 będzie nieco większy niż w przypadku S9 – jego przekątna wyniesie teraz 5,8 cala w bazowym modelu i 6,3 cala w wariancie Plus, czyli odpowiednio 0,03” i 0,08” więcej niż w tegorocznych urządzeniach. Tak małe różnice sugerują jednak, że może być to po prostu zaokrąglenie, a faktyczny rozmiar pozostanie bez zmian. Pewne jest za to, że Samsung wciąż będzie korzystać z takiego samego kształtu panelu wyświetlacza – tzw. Infinity Display o proporcjach 18,5:9. Najprawdopodobniej S10 będzie w końcu tym flagowcem Samsunga, w którym użyty zostanie czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Nowością w „dziesiątce” ma być system aparatu z wykrywaniem trójwymiarowych obiektów.

Source: Phonearena
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close