Wiadomości

Samsung Galaxy A7 2019 zadebiutuje z zakrzywionym ekranem

Najnowsze doniesienia sugerują, że model Galaxy A7 2019 będzie posiadać zakrzywiony ekran taki jak w Galaxy S9. Premiera tego urządzenia może nastąpić pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Samsung Galaxy A7 2019 ma zostać wyposażony w ekran o przekątnej niespełna 5,8 cala, wykonany w technologii OLED. Dotychczas tego typu panele stosowane były w sprzęcie z wyższej półki cenowej, więc informacja ta mogła zaskoczyć. Portal The Bell, który jako pierwszy opublikował przecieki dotyczące Galaxy A7 2019 twierdzi, że ekrany są dopiero w fazie produkcji, więc zanim zostaną dostarczone producentowi może minąć jeszcze sporo czasu. Cena jednego z nich ma oscylować w granicach 100 dolarów amerykańskich.

Źródło: The Bell

Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close