TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy A8 – najcieńszy smartfon producenta gwiazdą pierwszego materiału wideo

Samsung Galaxy A8 - najcieńszy smartfon producenta gwiazdą pierwszego materiału wideo

Samsung Galaxy A8 zbliża się coraz większymi krokami. Plotki nasilają się z dnia na dzień, a smartfon niejednokrotnie pojawiał się na zdjęciach, jak również zadebiutował w bazach danych urzędów certyfikacyjnych. Teraz został uchwycony na kilkuminutowym filmie, który wyjawia najważniejsze szczegóły.

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo jesteśmy w stanie przyjrzeć się designowi Galaxy A8 z bliska i przy okazji poznać jego specyfikację oraz możliwości fotograficzne. Autor klipu najpierw prezentuje wygląd telefonu z każdej strony, potem mamy okazję rzucić okiem na doskonale znany interfejs, menu ustawień, a na sam koniec uruchamiany zostaje aparat i pokazywana jest jakość zdjęć, choć przez wzgląd na dość niską rozdzielczość filmiku, nie jest to szczególnie miarodajne. Warto wspomnieć, że Samsung Galaxy A8 przejmuje pozycję najcieńszego smartfona, jaki kiedykolwiek został wyprodukowany przez koreańskiego giganta. Jego wymiary to 157.7 x 76.7 x 5.9 mm. Poprzedni rekordzista, model Galaxy A7, mógł pochwalić się grubością na poziomie 6.3 mm. Przechodząc do specyfikacji, urządzenie oferuje 5.7-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (386 PPI), identyczny jak w Galaxy Note 3, sześciordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 615, który jest popularnym wyborem w średniej klasy smartfonach oraz układ graficzny Adreno 405 i 2 GB RAM. Użytkownik ma do dyspozycji 16 GB pamięci wbudowanej, którą można rozbudować przy użyciu karty microSD. Aparaty w telefonie mają 16 Mpix (tylny) i 5 Mpix (przedni). Nie zabrakło również modułu LTE cat. 4 oraz czytnika linii papilarnych zintegorowanego z fizycznym przyciskiem pod ekranem. Całość jest napędzana przez baterię o pojemności 3050 mAh i pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1.1 Lollipop z nakładką na interfejs w postaci TouchWiz. Znając te szczegóły, jedyną zagadką pozostaje cena urządzenia i jego data premiery. Oficjalna prezentacja powinna jednak nastąpić w niedługim czasie.

Źródło: GSMArena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
14.29%
1 głosy
28.57%
2 głosy
28.57%
2 głosy
28.57%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top