Wiadomości

Samsung Galaxy Core Prime otrzymuje Androida Lollipop w Polsce

Kolejny raz polscy użytkownicy mogą cieszyć się z bycia pierwszymi, którzy mają możliwość zaktualizować swoje smartfony do Androida Lollipop. Tym razem padło na popularnego Samsunga Galaxy Core Prime.

Aktualizacja dotyczy modeli o oznaczeniu SM-G360F i można ją pobrać za pomocą funkcji OTA (Over-The-Air) bezpośrednio z poziomu telefonu lub korzystając z komputera PC z zainstalowanym programem Samsung Kies. Uaktualnia ona system do wersji 5.0.2 Lollipop, wprowadza najnowsze wydanie nakładki TouchWiz UX wzbogaconej o Material Design oraz wiele innych zmian i udoskonaleń interfejsu. „Lizak” dla Samsunga Galaxy Core Prime przynosi również całą masę poprawek m.in. w kwestii zabezpieczeń, łączności i wydajności samego urządzenia.

Źródło: GSMArena

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close