TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy J1 doczeka się nowej wersji

Samsung Galaxy J1 doczeka się nowej wersji

Samsung kontynuuje odświeżanie swoich smartfonów, prezentując nowe ich odsłony na 2016 rok. Wpierw doczekaliśmy się uaktualnionych, atrakcyjnych modeli z serii Galaxy A, teraz pora na następcę budżetowego Samsunga Galaxy J1.

W sieci pojawiło się zdjęcie rzeczonego smartfona, jak również jego częściowa specyfikacja. Za wyciekiem stoi użytkownik Twittera o pseudonimie @sleaknow, który potwierdza, że Samsung Galaxy J1 (2016), znany także pod nazwą kodową SM-J120F, będzie napędzany przez czterordzeniowy układ Exynos 3475, a obraz prezentowany będzie na ekranie o przekątnej 4.5-cala i rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Oprócz tego można się spodziewać 1 GB RAM-u i systemu operacyjnego Android w wersji 5.1.1 Lollipop. Z wcześniejszych informacji, opublikowanych m.in. przez GFXBench wiemy natomiast, że urządzenie otrzyma również 4 GB pamięci wbudowanej oraz aparaty 5 Mpix z tyłu i 2 Mpix z przodu. news-samsung-galaxy_j1-2016-2 Samsung Galaxy J1 doczeka się nowej wersjiOdświeżony Samsung Galaxy J1 powinien trafić do sprzedaży na początku przyszłego roku, ale nieznana jest dokładna daty. Nieoficjalnie cena modelu będzie wynosić około 100 dolarów.

Źródło: @sleaknow

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
22.22%
2 głosy
0%
0 głosy
55.56%
5 głosy
22.22%
2 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top