Wiadomości

Samsung Galaxy J6 – wyciek specyfikacji

W najbliższych godzinach Samsung ma zaprezentować parę nowych średniobudżetowych smartfonów – Galaxy J4 i J6. Specyfikacja pierwszego z nich trafiła parę dni temu do internetu, a tuż przed premierą poznaliśmy szczegóły na temat podzespołów drugiego urządzenia z tej pary.

Galaxy J6 będzie korzystać z 8-rdzeniowego procesora o taktowaniu 1,6 GHz, prawdopodobnie produkcji Samsunga. Ilość pamięci RAM wyniesie 3 GB, a na dane użytkownika przygotowano 32 GB miejsca. J6 jest wyposażony w 5,6-calowy ekran Super AMOLED pracujący w rozdzielczości HD+ (1 480 na 720 pikseli). Parametry matryc aparatów to 8 MP z przodu i 13 MP z tyłu. Pojemność baterii to 3 000 mAh. Więcej informacji, takich jak cena i dostępność urządzenia, poznamy już niedługo.

Source: Mysmartprice
Tagi

Marcin

Z technologią związany praktycznie od zawsze. Swoją karierę redaktorską rozpoczął jeszcze w 2013 roku. Użytkownik głównie sprzętu Sony. Fan grania na PS2 i PS3. Tymczasowy krakus, urodzony w Gdańsku, a dorastający w Bieszczadach. W wolnych chwilach zwiedza Europę swoim dziesięcioletnim Fiatem Punto. Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II.

Powiązane Artykuły

Back to top button
Close