Wiadomości

Samsung Galaxy Note 4 otrzymuje aktualizacje do Lollipopa w Polsce

Koreański producent udostępnił właśnie uaktualnienie systemu Android do wersji 5.0 Lollipop. Oprogramowanie mogą już pobierać posiadacze Galaxy Note 4, a cały proces rozpoczyna się w Polsce.

Aktualizacja dotyczy modeli Samsunga Galaxy Note 4 oznaczonych numerem SM-N910C, czyli wariant smartfona z procesorem Exynos. Wersja ze Snapdragonem powinna otrzymać „lizaka” już wkrótce.

Co się tyczy najnowszej kompilacji systemu Google (nr. N910CXXU1BOB4), to waży ona nieco ponad 990 MB i można ją pobierać za pośrednictwem bezprzewodowego kanału Over-The-Air (OTA). Oczywiście zaleca się skorzystać w tym celu z modułu łączności W-Fi, aby uniknąć niepotrzebnej utraty sporej ilości pakietu danych. W przypadku, gdy użytkownik nie zostanie poinformowany automatycznie o dostępności najnowszej wersji systemu, należy wejść w ustawienia i spróbować znaleźć manualnie.

Źródło: własne

Tagi

Robert Dunst

Miłośnik nowych technologii (szczególnie urządzeń mobilnych) i twórczości cyfrowej z naciskiem na komputerowe efekty specjalne. Gadżeciarz i fan elektronicznej rozrywki w wydaniu mniej oraz bardziej przenośnym. Obserwator świata telekomunikacji. Związany sentymentem z jednym z najbardziej kultowych telefonów w historii - Nokią 3310.

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close