Samsung Galaxy Note 9 będzie mniejszy niż jego poprzednik

galaxy-note9

Za kilka miesięcy Samsung zaprezentuje kolejną edycję swojego phableta z linii Galaxy Note. Choć zazwyczaj nowe wersje smartfonów cechują się mniejszymi wymiarami niż ich poprzednicy, w tym przypadku będzie nieco inaczej. Galaxy Note 9 będzie odrobinę krótszy niż „ósemka”, co może przełożyć się na wyższy komfort działania.

Note 9 będzie wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 845 i co najmniej 6 GB pamięci RAM. Podobnie jak w poprzednich urządzeniach z tej serii, w zestawie ze smartfonem sprzedawany będzie dedykowany pisak S Pen. Prawdopodobnie zobaczymy tutaj podwójny aparat. W Note 9 zadebiutować może także czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Pojemność baterii znacznie wzrośnie w porównaniu z poprzednikiem – z 3 300 mAh do 4 000 mAh.

Ekran Galaxy Note 9 ma mieć przekątną 6,3 cala, co nawet przy bardzo wąskich ramkach może być zbyt dużym rozmiarem dla niektórych użytkowników. W tym roku Samsungowi udało się jeszcze bardziej „odchudzić” ramki wyświetlacza, dzięki czemu smartfon będzie krótszy o 2 mm. Choć nie jest to duża różnica, przy takich wymiarach z pewnością pomoże w komfortowej obsłudze urządzenia. Samsung Galaxy Note 9 będzie zaprezentowany prawdopodobnie pod koniec sierpnia.

Source: Phonearena

Your opinion

What is your opinion on that?

I like
I have mixed feelings
I do not like
I have no opinion
100%
1 votes
0%
0 votes
0%
0 votes
0%
0 votes

Comments

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top