TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%. TeleGuru ma wszystkie oferty internetu w Twoim mieście Oszczędź do 50%.

Samsung Galaxy Note 9 będzie mniejszy niż jego poprzednik

Za kilka miesięcy Samsung zaprezentuje kolejną edycję swojego phableta z linii Galaxy Note. Choć zazwyczaj nowe wersje smartfonów cechują się mniejszymi wymiarami niż ich poprzednicy, w tym przypadku będzie nieco inaczej. Galaxy Note 9 będzie odrobinę krótszy niż „ósemka”, co może przełożyć się na wyższy komfort działania.

Note 9 będzie wyposażony w 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 845 i co najmniej 6 GB pamięci RAM. Podobnie jak w poprzednich urządzeniach z tej serii, w zestawie ze smartfonem sprzedawany będzie dedykowany pisak S Pen. Prawdopodobnie zobaczymy tutaj podwójny aparat. W Note 9 zadebiutować może także czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Pojemność baterii znacznie wzrośnie w porównaniu z poprzednikiem – z 3 300 mAh do 4 000 mAh.

Ekran Galaxy Note 9 ma mieć przekątną 6,3 cala, co nawet przy bardzo wąskich ramkach może być zbyt dużym rozmiarem dla niektórych użytkowników. W tym roku Samsungowi udało się jeszcze bardziej „odchudzić” ramki wyświetlacza, dzięki czemu smartfon będzie krótszy o 2 mm. Choć nie jest to duża różnica, przy takich wymiarach z pewnością pomoże w komfortowej obsłudze urządzenia. Samsung Galaxy Note 9 będzie zaprezentowany prawdopodobnie pod koniec sierpnia.

Źródło: Phonearena

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
100%
1 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy
0%
0 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top