Porównaj oferty operatorów pod Twoim adresem
oszczędź do 50%

 
 
 
Wiadomości

Samsung Galaxy Note Edge sprzedał się do tej pory w nakładzie ponad 600 tysięcy sztuk

Lekko zmodyfikowany brat Galaxy Note 4, z zakrzywionym ekranem, nie pobija co prawda żadnych rekordów popularności, ale dowiódł, że na rynku jest miejsce dla tego typu innowacji.

Jak podają południowokoreańskie źródła, Samsung sprzedał 630 tysięcy sztuk smartfona (a raczej phabletu) Galaxy Note Edge od momentu jego premiery. Nie aż tak wiele, oczywiście, ale przypominając sobie powątpiewania sporej części osób i wróżby, zgodnie z którymi urządzenie okażę się klapą i jednorazowym eksperymentem, można mówić o całkiem niezłym wyniku. Pierwszy milion nabywców nie powinien być problemem w dłuższej perspektywnie.  Dla porównania, brakuje dokładnych danych dotyczących sprzedaży klasycznej odmiany smartfona, czyli Galaxy Note 4. Wiadomo jedynie, że w pierwszym miesiącu rozeszło się około 4.5 miliona jednostek.

Dla Samsunga to zapewne równie zaskakująca, a zarazem miła wiadomość. Pokazuje to, że nowa strategia producenta, który zamierza skupić się na innowacyjnych, pełnych ciekawych rozwiązań i funkcji urządzeniach, ma sens. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że już niedługo Koreańczycy zaatakują rynek kolejnym tego typu smartfonem, tym razem pod postacią Galaxy S Edge (S6 Edge).

Źródło: Phonearena

Tagi

Powiązane Artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Back to top button
Close