Samsung Galaxy Note Edge w ofercie Play

Samsung Galaxy Note Edge w ofercie Play

Sieć Play wprowadziła do swojego asortymentu jednego z najnowszych smartfonów Samsunga, należący do klasy premium. Model Galaxy Note Edge to przede wszystkim świetne parametry techniczne, wygięty ekran i…bardzo wysoka cena.

Samsung Galaxy Note Edge pod względem specyfikacji jest niemal identyczny, jak jego „zwykła” wersja, czyli popularny i zbierający wysokie oceny wśród konsumentów Samsung Galaxy Note 4. Co więc znajduje się w urządzeniu? Smartfon ma czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 805 taktowany 2.7 GHz, bardzo wydajny układ graficzny Adreno 420, 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej, którą dodatkowo można rozszerzyć dzięki slotowi na karty microSD (do 64 GB).

Ekran smartfona ma przekątną 5.6 cala i rozdzielczość 1440 x 2560 pikseli i co najciekawsze, jest on zagięty z prawej strony obudowy. Dzięki temu można umieścić na tym fragmencie panelu przyciski funkcyjne czy też skorzystać z szybkich powiadomień i uruchomić aplikację niezależną od reszty ekranu. Resztę podzespołów dopełnia m.in. główny aparat 16 Mpix, bateria o pojemności 3000 mAh. Smartfon pracuje póki co pod kontrolą Android 4.4 KitKat, ale niedługo powinna pojawić się aktualizacja do najnowszej wersji, czyli Lollipop.

Nieco mniej pozytywnie wygląda cena urządzenia. W Play na Kartę Samsunga Galaxy Note Edge można zakupić za 3499 zł. Dla zainteresowanych – pełen cennik w ramach taryf operatora.

Źródło: Play

Twoja opinia

Jaka jest Twoja opinia na ten temat?

Podoba mi się
Mam mieszane odczucia
Nie podoba mi się
Nie mam zdania
28.35%
55 głosy
26.8%
52 głosy
23.71%
46 głosy
21.14%
41 głosy

Komentarze

Niczego nie przegapisz!

Zapisz się do newslettera TeleGuru i zawsze bądź na bieżąco z technologicznymi nowinkami.

Top